Sesini Profesyonel Stüdyolara Emanet Et! 19 Eylül 2018 – Kategori: Genel – Tags: ,

Şüphesiz ki, harika bir sese sahipsin. Belki doğuştan gelen, belki de bin bir çaba ve emekle eğitilmiş bir ses. Ve tabi ki sahip olduğun bu yeteneği herkese göstermek için hayallerin var. Mesela her gün izlediğin dizi ve filmlerin reklam aralarında kendi sesini duymak istiyor olabilirsin. Ya da dublaj sanatçısı olarak karakterleri canlandıracağın bir projenin içinde yer almak isteyebilirsin. Sen yine de hayallerini geniş tut. Elbette sen de stüdyo ortamında, elinde metin karşında mikrofon, bir markanın reklam filmine hayat vereceksin. Doğru zamanda doğru yerde olursan neden olmasın?

Günümüzde birçok seslendirme ve dublaj hizmetini insanlar stüdyo ortamında değil de kendi imkanlarıyla gerçekleştirmeye çalışıyor. Malum teknoloji gelişiyor, bilgi paylaşım oranı da aynı oranda artıyor. Google tüm soruları cevaplamak için hazırda bekliyor ancak bu bilgi kirliliğinde doğru cevaplara ne kadar rastlanıyor?

O halde bilgi okyanusunda daha fazla kaybolmaman için sana bir yol haritası çıkaralım. Sessanat’ın tecrübeli ekibi ve son teknoloji imkanlarıyla tanışmanı sağlayalım. “Başarı, tesadüf değildir” derler, hayatını rüzgârın yönetmesini istemiyorsan, doğru adımları atıp doğru kararlar almalısın.

Sizin de Seslendirdiğiniz Bir Reklam Filminiz Olabilir

Biliyorsunuz, başarıya giden merdivenlerden kimse elleri ceplerinde çıkmamıştır. Seslendirme sanatçısı olmak ve stüdyo ortamlarında sesiniz ile harikalar yaratmak kolay bir iş değil elbette. Ancak özverili bir çalışma ve doğru ekiple hiç de zor değil. Sesim güzel diye şarkılar söylerken kulak tırmalayanlar, gırtlak hareketleri ile sesini değiştirip tüm gün sesi kısık gezenler, tonlamanın suyunu çıkarıp fazla abartılı konuşanlar, var da var. Siz en iyisi bunlara kulak asmayın. Türkiye’nin en iyi markalarına uzun yıllardır hizmet veren Sessanat’ın tecrübeli ve işinde uzman ekibi ile başarı merdivenlerini tırmanın.

Sessanat’ın Profesyonel Ekibi Ve Yıllara Dayanan Tecrübesi İle

Sessanat çatısı altında profesyonel ses stüdyolarında yapılan ses kayıtları ve editing işlemlerinde sizi yönlendiren uzman bir ekip ile yanlışlarınızı görün. Verilen direktifler doğrultusunda doğruları öğrenin. Ve Türkiye’nin en başarılı markalarına sesinizle hayat verme fırsatına sahip olun.

Aslında her şey bu kadar basit. Siz sesinize ve kendinize güveniyorsanız, oldu bu iş.