Hakkımızda

“DİKEN ÜZERİNDE ÇALIŞMAKTAN SIKILANLAR, FABRİKASYON İŞLERDEN BIKANLAR İÇİN SESSANAT”

Sessanat, 2007 yılında küçük bir ofiste, büyük hayallerle kurulmuş bir şirket. Şimdi ise Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda, dijital altyapılı seslendirme stüdyoları, muhteşem lokasyonu, keyifli çalışma ortamı ve işini iyi yapan ekibi ile Türkiye’nin büyük marka ve ajanslarına seslendirme castı dublaj stüdyosu, ses tasarım,  yayıncılık ve içerik hizmetlerini sunuyor, marka ve ajanslara özel projeler tasarlıyor.

Sessanat, kurulduğu günden bugüne özel bir konsept doğrultusunda hizmet veriyor; butik yapı ve detaylı hizmet, konfor ve hızlı dönüş. Sektörde, diğerlerinden ayıran bu özellikler sayesinde Sessanat; müşterilerinin gözünde kurtarıcı, çözüm üreten, güvenilir bir statüye yerleşti.

Sessanat, hiçbir zaman “çok müşteri” peşinde olmadı, olmayacak da. Bu yüzden de mottomuz “diken üzerinde çalışmaktan sıkılanlar, fabrikasyon işlerden bıkanlar için Sessanat…”

NELER YAPIYORUZ?

 -Reklam, tanıtım, santral, IVR, oyun, aplikasyon, sunum gibi tüm içerikler için Pro Tools altyapılı stüdyo ve ses tasarım hizmetleri.

-Tüm ses gerektiren içerikler için 100’ü geçen dublaj sanatçımızla seslendirme hizmeti.

-Facebook, Instagram, Youtube vb. dijital mecralarda yayınlanan görsel içeriklere ses, efekt, müzik tasarımı hizmeti.

-Özel içeriklerle web yayın altyapıları, mağaza yayıncılığı ve şube yayıncılığı projeleri.

-Markalara özel ürün yerleştirme ve reklam alanı projelendirmeleri.

-Dijital yayıncılık için altyapı ve uygulamalar (web radyo, web tv).

-Web radyoları projelendirmeleri, kurulum ve altyapı hizmetleri.

-Radyo yayın ve prodüksiyon stüdyoları projelendirmeleri.

-Ulusal, bölgesel, yerel radyo projelendirmeleri, kurulum, frekans temini.

Değerlerimiz

Biz, butik bir prodüksiyon şirketiyiz. Biz ‘özel’ olduğumuz için ‘çok özel’  iş ortaklarımız var! İş ortaklarımızı ‘müşteri’ değil, ‘misafir’ statüsünde ağırlarız.

Biz, misafirlerimizin bizimle kaç defa iş yapacağı veya yaptığı ile ilgilenmeyiz; bir defa çalışmış olsalar dahi buradan mutlu ayrılmalıdırlar.

Biz, misafirlerimizin talepleri için doğru ve etik çözümler üretiriz. Çözüm üretirken önceliğimiz, yaptığımız işin iyi ve hızlı olmasıdır.

Sessanat’la iş yapanlar sıkça şunları söyler: ‘çok hızlısınız…‘, ‘siz halledersiniz…‘ ve ‘sizinle yaptığımız işlerde kafamız o kadar rahat ki…’ Biz her zaman işin iyi olması ve hızlı teslimi için performans gösteririz.

Biz, yetişsin diye ‘özensiz’ iş yapamayız. Yapılan işin her detayı ile ilgileniriz, gerginlik yaratmayız.

Biz, iş yaparken, o işin bütçesine göre muamele yapamayız. Sessanat’tan çıkan işlerin standartları her zaman iyi ve yüksektir.

‘Ne iş olsa yaparız’ veya ‘yeter ki müşteriyi kaçırmayalım’ gibi klişeler bizde işlemez. Hizmet politikamız, hizmet alanlarımız ve girişimlerimiz açık-nettir.

Biz, işimizin dışında kalan bir durumda akıl vermeyiz. Sadece çok gereken durumlarda tavsiyede bulunuruz. Biliriz ki ‘herkesin bir doğrusu vardır’ ve ‘müşteri çoğunlukla haklıdır’.

Biz, bir misafirimizin, başka bir misafirimizle dedikodusunu yapmayız. Biliriz ki ‘iş, dedikodudan önce gelir’.

Biz, yapılan işin gizli olup olmamasıyla ilgilenmeyiz. Misafirlerimiz bize hep güvenirler ve çok iyi bilirler; ‘bizde yapılan, bizde kalır’.

Biz, misafirlerimiz sayesinde iyi, keyifli ve mutluyuz. Misafirlerimiz de bizimle çalıştıkları için iyi, keyifli ve mutlular. Bunu hissederiz ve hissettiririz.

Biz, hem kendi konforumuza hem de misafirlerimizin konforuna yüksek önem veririz. Sessanat’ta her şey her zaman taze, çeşitli ve değişiktir. Güler yüz, olmazsa olmazımızdır 🙂 Her kayıt, toplantı ve görüşmeyi Türk Kahvesi ile bitiririz…

Biz, başka şirketlerin iş yapma dinamikleri, kurumsal duruşları, fiyat politikaları gibi konularla ilgilenmeyiz. Biz, iş yapma sistemimizi kendimiz oluşturur ve denetleriz. Biz ve iş ortaklarımız mutluysa, işler yürüyor demektir.

Biz, bir aile şirketiyiz. Herhangi bir kuruluş, dernek, siyasi parti, şirket, cemaat, kulüp ve benzer oluşumla bağımız söz konusu değildir.

Sessanat Team

Ozan KONAK
Genel Müdür

Neslihan KONAK
Genel Müdür Yrd.

Cenk ELGİN
Dijital Projeler Direktörü

Sercan AKTAŞ
Finans

Taner KAYAHAN
Ses Teknikeri

Merve KARATAŞ
Müşteri Direktörü

Songül ÖZEN

Yönetici Asistanı